Naplňte nákupní košík BIM z katalogu produktů

GF Uponor Comfort Pipe PLUS bílé potrubí 17x2,0 240m

GF Uponor Comfort Pipe PLUS bílé potrubí 17x2,0 240m
Obj. č.1009226

Podrobnosti o položce

Dimensions

Položka Délka jednotky1000
Šířka jednotky položky17
Item_UOMm
Výška jednotky položky17
Jednotková hmotnost položky0,115

Measurements

Tloušťka stěny_s2
Vnější průměr_do17

Packaging

Balení GTIN06414905256105 06414905256112
Délka balení780 1200
Hmotnost balení27,7 167
Množství v balení240 1200
Objem balení0,13689 0,912
Šířka balení780 800
Typ baleníBase_Box Pallet
Výška balení225 950

Product code

Item no VVS087217135
Item no GF35001009226
Item no NRF8361957
Item no EAN7321500044466
Výměna položky 11162317
Item no RSK2418238
Item no NOBB41949437
Item no LVI2018112
Item no GTIN07321500044466

Status

Item Available From date2026-09-01
Item Available Till date2027-12-31T00:00:00.000+0100

Dokumenty

Technické informace
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)

Osvědčení o schválení
82 B1030677

Uponor CER Aqua Pipe PIP MECH ITC 06-0570-V-AO CZ (1030677)

Environmental Product Declaration (EPD)
1 KB0000116407

Comfort Pipe PLUS (0000116407)

Environmental Product Declaration (EPD)
1 KB1160765

Uponor EPD Comfort Pipe Plus (1160765)

Environmental Product Declaration (EPD)
1 KB1143851

Uponor EPD_ Comfort Pipe PLUS (1143851)