Täitke BIM ostukorvi tootekataloogist

GF Uponor Q&E laienduspea 20x1,9/2,0

GF Uponor Q&E laienduspea 20x1,9/2,0
Toote nr. 1119382

Toote valik

Mõõtmed

Üksuse ühiku pikkus48
Item_UOMtk
Kauba ühiku kaal0,202
Kauba ühiku laius48
Kauba ühiku kõrgus69

Packaging

Pakend GTIN06414905561483
Pakendi kaal0,2040
Pakendi kogus1
Pakendi kõrgus57
Pakendi laius57
Pakendi maht0,000406125
Pakendi pikkus125
Pakendi tüüpBase_Box

Product code

Item no LVI2073018
Item no EAN6414905561223
Item no NRF9840686
Item no VVS045339860
Item no GTIN06414905561223
Item no GF35001119382

Status

MTO (longer delivery times)Objekt on saadaval nõudmisel, minimaalne tarneaeg 2 nädalat.