Täitke BIM ostukorvi tootekataloogist

GF Uponor RS siirdmik 90-RS3

GF Uponor RS siirdmik 90-RS3
Toote nr. 1029127

Toote valik

Mõõtmed

Üksuse ühiku pikkus80
Kauba ühiku kaal1,337
Kauba ühiku laius80
Item_UOMtk
Kauba ühiku kõrgus90

Measurements

Pikkus (l2)62
LENGTH_L92,6
z110,6
Pikkus (l1)20

Packaging

Pakend GTIN06414905439379 06414905491285
Pakendi kaal1,46 350,4
Pakendi kogus1 240
Pakendi kõrgus115 715
Pakendi laius130 800
Pakendi maht0,0022425 0,6864
Pakendi pikkus150 1200
Pakendi tüüpBase_Box Pallet

Product code

Item no VVS045450090
Item no LVI1720824
Item no GTIN04021598106642
Item no NRF5071235
Item no EAN4021598106642
Item no RSK1899489
Item no GF35001029127