Täitke BIM ostukorvi tootekataloogist

GF Uponor Smart Aqua PLUS karbi frees

GF Uponor Smart Aqua PLUS karbi frees
Toote nr. 1062950

Toote valik

Mõõtmed

Kauba ühiku laius65
Üksuse ühiku pikkus65
Kauba ühiku kaal0,31
Item_UOMtk
Kauba ühiku kõrgus45

Packaging

Pakend GTIN06414905464739 06414905450046
Pakendi kaal0,32 8,1
Pakendi kogus1 25
Pakendi kõrgus45 200
Pakendi laius65 200
Pakendi maht0,000190125 0,008
Pakendi pikkus65 200
Pakendi tüüpPlastic_Bag Box

Product code

Item no NRF5110004
Item no EAN4021598123748
Item no VVS087272906
Item no GF35001062950
Item no LVI2014310
Item no GTIN04021598123748
Item no RSK1881834
Item no NOBB48787321

Status

MTO (longer delivery times)Objekt on saadaval nõudmisel, minimaalne tarneaeg 2 nädalat.

Dokumendid

Paigaldusjuhend
1 KB1107838

GF IM Uponor Tignum (1107838)

Tehniline informatsioon
3 KB1118597

GF TI Uponor Tignum (1118597)