Täitke BIM ostukorvi tootekataloogist

GF Uponor Uni Pipe PLUS valge 20x2,25 100m

GF Uponor Uni Pipe PLUS valge 20x2,25 100m
Toote nr. 1059579

Toote valik

Mõõtmed

Item_UOMm
Kauba ühiku kõrgus20
Kauba ühiku kaal0,168
Üksuse ühiku pikkus1000
Kauba ühiku laius20

Measurements

Välisläbimõõt_do20
Pikkus100
Seina paksus_s2,25

Packaging

Pakend GTIN06414905412143 06414905412150
Pakendi kaal18,144 260,872
Pakendi kogus100 1300
Pakendi kõrgus195 2000
Pakendi laius790 800
Pakendi maht0,12324 1,92
Pakendi pikkus800 1200
Pakendi tüüpBase_Box Pallet

Product code

Item no RSK2004923
Item no NOBB48167257
Item no LVI1720140
Item no GTIN04021598121270
Item no VVS087480520
Item no GF35001059579
Item no NRF5072092
Item no EAN4021598121270