Täytä BIM-ostoskori tuoteluettelosta

GF Uponor MLC viistetyökalu 63

GF Uponor MLC viistetyökalu 63
Osan numero1014339

Tuotetiedot

Mitat

Item_UOMkpl
Tuote Yksikön leveys65
Tuote Yksikön pituus110
Tuote Yksikön korkeus70
Tuote Yksikköpaino0,24

Packaging

Pakkauksen korkeus71 -
Pakkauksen leveys66 260
Pakkauksen paino0,242 169
Pakkauksen pituus111 340
Pakkaus GTIN06414905435388 06414905488902
Pakkauskorkeus-280
Pakkausmäärä1 600
Pakkausmateriaali (lyhyt)LDPE -
Pakkausmateriaali (numero)4 -
Pakkaustilavuus0,000520146 0,024752
PakkaustyyppiPlastic_Bag Pallet

Product code

Item no RSK1873351
Item no LVI1725991
Item no GTIN04021598303041
Item no GF35001014339
Item no VVS045498563
Item no NOBB41942176
Item no NRF5071827
Item no EAN4021598303041