Täytä BIM-ostoskori tuoteluettelosta

GF Uponor Q&E laajennuspää 63x5,8/8,6

GF Uponor Q&E laajennuspää 63x5,8/8,6
Osan numero1085097

Tuotetiedot

Mitat

Tuote Yksikön pituus190
Item_UOMkpl
Tuote Yksikköpaino2,6
Tuote Yksikön korkeus190
Tuote Yksikön leveys190

Measurements

Seinämän paksuus_s5,8/8,6

Packaging

Pakkauksen korkeus190
Pakkauksen leveys190
Pakkauksen paino2,626
Pakkauksen pituus190
Pakkaus GTIN06414905470594
Pakkausmäärä1
Pakkaustilavuus0,006859
PakkaustyyppiBase_Box

Product code

Item no LVI2073007
Item no EAN4002395158102
Item no NRF9849459
Item no GTIN04002395158102
Item no GF35001085097
Item no VVS045339963