Täytä BIM-ostoskori tuoteluettelosta

GF Uponor Ecoflex Aqua Pipe 28x4,0-18x2,5/140

GF Uponor Ecoflex Aqua Pipe 28x4,0-18x2,5/140
Osan numero1034185

Tuotetiedot

Mitat

Tuote Yksikön leveys140
Item_UOMm
Tuote Yksikön pituus1000
Tuote Yksikön korkeus140
Tuote Yksikköpaino1,4

Measurements

Ulkohalkaisija_do218
Ulkohalkaisija_do140
Seinämän paksuus_s22,5
Taivutussäde M0,65
Seinän paksuus_s14
Ulkohalkaisija_do128

Packaging

Pakkauksen korkeus2200
Pakkauksen leveys2200
Pakkauksen paino280
Pakkauksen pituus1500
Pakkaus GTIN06414905457274
Pakkausmäärä200
Pakkaustilavuus7,26
PakkaustyyppiCoil

Product code

Item no LVI3010169
Item no GTIN06414905211258
Item no RSK2190569
Item no GF35001034185
Item no NRF8360521
Item no EAN6414905211258
Item no NOBB41945332
Item no VVS087363628

Dokumentit

Työselitysmallit
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)

Asennusraportti
137 B1120219

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1120219)

Asennusohjeet
1 KB1046550

GF IM Uponor Ecoflex putken käsittely (1046550)

Environmental Product Declaration (EPD)
924 B1161960

Uponor EPD Ecoflex Aqua (1161960)