Täytä BIM-ostoskori tuoteluettelosta

GF Uponor Ecoflex VIP Aqua Pipe 40x5,5/140

GF Uponor Ecoflex VIP Aqua Pipe 40x5,5/140
Osan numero1119047

Tuotetiedot

Mitat

Item_UOMm
Tuote Yksikön pituus1000
Tuote Yksikköpaino1,83
Tuote Yksikön leveys140
Tuote Yksikön korkeus140

Measurements

Seinän paksuus_s15,5
Taivutussäde M0,45
Ulkohalkaisija_do140
Ulkohalkaisija_do140

Packaging

Pakkauksen korkeus2200
Pakkauksen leveys1500
Pakkauksen paino366
Pakkauksen pituus2200
Pakkaus GTIN06414905556434
Pakkausmäärä200
Pakkaustilavuus7,26
PakkaustyyppiCoil

Product code

Item no RSK2266373
Item no VVS087364040
Item no LVI3010293
Item no GTIN06414905556298
Tuotteen vaihto 11160616
Item no NRF8360964
Item no EAN6414905556298
Item no GF35001119047

Status

Item Available Till date2027-06-30T00:00:00.000+0200

Dokumentit

Tuotetiedot
1 KB1185021

GF PI Uponor Ecoflex VIP Thermo and VIP Aqua (1185021)

Työselitysmallit
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)

Asennusraportti
137 B1120219

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1120219)

Suoritustasoilmoitukset
340 B1120772

Uponor DoP Ecoflex VIP Thermo SYS EN (1120772)

Environmental Product Declaration (EPD)
857 B1160633

Uponor EPD Q&E Brass (1160633)