Täytä BIM-ostoskori tuoteluettelosta

GF Uponor RS lukitussokka musta RS2 black

GF Uponor RS lukitussokka musta RS2 black
Osan numero1042921

Tuotetiedot

Mitat

Tuote Yksikön korkeus10
Tuote Yksikön pituus175
Tuote Yksikön leveys5
Item_UOMkpl
Tuote Yksikköpaino0,003

Packaging

Pakkauksen korkeus10 -
Pakkauksen leveys80 800
Pakkauksen paino0,04 40
Pakkauksen pituus180 1200
Pakkaus GTIN06414905458844 06414905492312
Pakkauskorkeus-224
Pakkausmäärä10 5000
Pakkausmateriaali (lyhyt)LDPE -
Pakkausmateriaali (numero)4 -
Pakkaustilavuus0,000144 0,21504
PakkaustyyppiPlastic_Bag Pallet

Product code

Item no LVI1720626
Item no GTIN04021598106857
Item no GF35001042921
Item no NRF5079072
Item no EAN4021598106857
Item no VVS045459121
Item no RSK1877271