Täytä BIM-ostoskori tuoteluettelosta

GF Uponor RS puristusliitin 32-RS2

GF Uponor RS puristusliitin 32-RS2
Osan numero1095820

Tuotetiedot

Mitat

Item_UOMkpl
Tuote Yksikköpaino0,384
Tuote Yksikön korkeus70
Tuote Yksikön pituus75
Tuote Yksikön leveys70

Measurements

LENGTH_L74,9
Pituus (l1)20,1
Pituus (l2)28,3
z126,5

Packaging

Pakkauksen korkeus80 -
Pakkauksen leveys100 1200
Pakkauksen paino0,435 184,43
Pakkauksen pituus120 800
Pakkaus GTIN06414905481620 06414905555598
Pakkauskorkeus-600
Pakkausmäärä1 378
Pakkaustilavuus0,00096 0,576
PakkaustyyppiBase_Box Pallet

Product code

Item no RSK1899576
Item no LVI1720819
Item no GTIN06414905480135
Item no GF35001095820
Item no NRF5071229
Item no EAN6414905480135
Item no VVS045450332