Täytä BIM-ostoskori tuoteluettelosta

GF Uponor S-Press PLUS puristus-t-haara 25-20-20

GF Uponor S-Press PLUS puristus-t-haara 25-20-20
Osan numero1039956

Tuotetiedot

Mitat

Tuote Yksikön leveys32.2
Tuote Yksikköpaino0,058
Tuote Yksikön pituus88
Item_UOMkpl
Tuote Yksikön korkeus56.6

Measurements

z119,2
Pituus (l3)40,5
Pituus (l2)40,5
Z319,2
Pituus (l1)47,5
Z219,2

Packaging

Pakkauksen korkeus89 --
Pakkauksen leveys135 275 800
Pakkauksen paino0,654 5,232 150,568
Pakkauksen pituus176 357 1200
Pakkaus GTIN06414905635269 06414905635436 06414905479931
Pakkauskorkeus-189 711
Pakkausmäärä10 80 1920
Pakkaustilavuus0,00211464 0,018555075 0,68256
PakkaustyyppiBase_Box Box Pallet

Product code

Item no NRF5114411
Item no EAN6414905228942
Item no LVI1720713
Item no GTIN06414905228942
Item no VVS087442124
Item no GF35001039956
Item no RSK1807992
Item no NOBB55171692