Täytä BIM-ostoskori tuoteluettelosta

GF Uponor S-Press PLUS puristus-t-haara 32-25-32

GF Uponor S-Press PLUS puristus-t-haara 32-25-32
Osan numero1039961

Tuotetiedot

Mitat

Tuote Yksikön leveys39.3
Tuote Yksikköpaino0,109
Tuote Yksikön pituus102
Item_UOMkpl
Tuote Yksikön korkeus70.65

Measurements

z123,2
Pituus (l3)51
Pituus (l2)51
Z323,2
Pituus (l1)51
Z222,7

Packaging

Pakkauksen korkeus89 --
Pakkauksen leveys135 179 800
Pakkauksen paino0,584 2,616 149,558
Pakkauksen pituus176 277 1200
Pakkaus GTIN06414905480142 06414905526819 06414905480166
Pakkauskorkeus-188 708
Pakkausmäärä5 20 960
Pakkaustilavuus0,00211464 0,009321604 0,67968
PakkaustyyppiBase_Box Box Pallet

Product code

Item no NRF5114416
Item no EAN6414905228997
Item no LVI1720718
Item no GTIN06414905228997
Item no VVS087442132
Item no RSK1807997
Item no GF35001039961