Täytä BIM-ostoskori tuoteluettelosta
Asiakaspalvelun sähköpostiosoite on muuttunut - Yhteystiedot

GF Uponor S-Press PLUS puristusliitin DR 32-Rp1"

GF Uponor S-Press PLUS puristusliitin DR 32-Rp1"
Osan numero1070521

Tuotetiedot

Mitat

Tuote Yksikön korkeus44
Tuote Yksikköpaino0,201
Tuote Yksikön leveys41
Item_UOMkpl
Tuote Yksikön pituus58

Measurements

LENGTH_L58
Pituus (l1)19,6
Pituus (l2)28,3
Ulkokierre Rp1
z110,1

Packaging

Pakkauksen korkeus89 --
Pakkauksen leveys67 179 800
Pakkauksen paino1,042 8,596 431,52
Pakkauksen pituus176 277 1200
Pakkaus GTIN06414905468379 06414905424139 06414905499304
Pakkauskorkeus-188 708
Pakkausmäärä5 40 1920
Pakkaustilavuus0,001049488 0,009321604 0,67968
PakkaustyyppiBase_Box Box Pallet

Product code

Item no NRF5114447
Item no EAN6414905218417
Item no NOBB55171926
Item no VVS045482382
Item no LVI1720187
Item no GTIN06414905218417
Item no RSK1899426
Item no GF35001070521

Dokumentit

Asennusohjeet
1 KB1239731

GF IM Uponor Uni Pipe PLUS and S-Press system (1239731)

Asennusraportti
116 B1120119

GF IR Uponor MLC leak test report TW water (1120119)

Asennusraportti
127 B1120120

GF IR Uponor MLC flushing protocol TW water (1120120)

Hyväksynnät
99 B1095598

UPONOR CER UNI PIPE PLUS SYS MECH EUROFINS EUFI29-20000827-TH FI EN (1095598)

Environmental Product Declaration (EPD)
916 B1162875

Uponor EPD S-Press PLUS (1162875)