Täytä BIM-ostoskori tuoteluettelosta

GF Uponor S-Press puristuskulma 63-63

GF Uponor S-Press puristuskulma 63-63
Osan numero1032877

Tuotetiedot

Mitat

Tuote Yksikön leveys139
Tuote Yksikköpaino0,437
Item_UOMkpl
Tuote Yksikön korkeus72
Tuote Yksikön pituus139

Measurements

Z240,3
z140,3
Pituus (l1)101,2
Pituus (l2)101,2

Packaging

Pakkauksen korkeus105 -
Pakkauksen leveys160 800
Pakkauksen paino0,537 137,77
Pakkauksen pituus160 1200
Pakkaus GTIN06414905281107 06414905281114
Pakkauskorkeus-756
Pakkausmäärä1 210
Pakkaustilavuus0,002688 0,72576
PakkaustyyppiBase_Box Pallet

Product code

Item no NRF5114358
Item no EAN6414905220762
Item no LVI1720102
Item no GTIN06414905220762
Item no RSK1896573
Item no NOBB54938940
Item no VVS087430163
Item no GF35001032877