Täytä BIM-ostoskori tuoteluettelosta
Asiakaspalvelun sähköpostiosoite on muuttunut - Yhteystiedot

GF Uponor Smatrix Wave lisäosa

GF Uponor Smatrix Wave lisäosa
Osan numero1093133

Tuotetiedot

Mitat

Tuote Yksikköpaino0,2730
Tuote Yksikön pituus140
Item_UOMkpl
Tuote Yksikön korkeus50
Tuote Yksikön leveys110

Measurements

Z Mittaus w110
Z Mittaus h50
LENGTH_L140

Packaging

Pakkauksen korkeus70 --
Pakkauksen leveys125 300 800
Pakkauksen paino0,4020 7,0720 194,7280
Pakkauksen pituus190 400 1200
Pakkaus GTIN06414905441648 06414905443406 06414905503988
Pakkauskorkeus-300 1044
Pakkausmäärä1 16 384
Pakkaustilavuus0,0016625 0,036 1,00224
PakkaustyyppiBase_Box Medium_Box Pallet

Product code

Item no LVI2024569
Item no GTIN06414905228645
Item no VVS466251320
Item no RSK2988496
Item no GF35001093133
Item no NRF8361143
Item no EAN6414905228645

Status

Item Available Till date2026-12-31T00:00:00.000+0100

Dokumentit

Työselitysmallit
11 KB1116270

GF TI Uponor Smatrix (1116270)

Tuotetiedot
2 KB1087488

GF PI Uponor Smatrix regulatory conformance (1087488)

Asennusraportti
2 KB1138003

GF IR Uponor Smatrix Wave PULSE (1138003)

EU-vaatimustenmukaisuusvakuutus
1 KB1132746

Uponor DoC Smatrix 1071651 INT (1132746)