Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Silenta brtva 90

GF Silenta brtva 90
Dio br.1150064

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Širina jedinice101
Item_UOMkom.
Stavka Jedinična duljina101
Visina jedinice10
Jedinična težina stavke0,015

Packaging

Duljina pakiranja101 1300
Količina pakiranja1 13200
Pakiranje GTIN06414900172806 06414900100021
Pakiranje Volumen0,00010201 1,859
Širina pakiranja101 1100
Težina pakiranja0,015 223
Visina pakiranja10 1300
Vrsta pakiranjaPiece Pallet

Product code

Item no GTIN08698652171753
Item no RSK1568024
Item no GF1410909000192
Item no NRF1486271
Item no EAN8698652171753
Item no NOBB60823940
Item no VVS186891690

Status

Item Available From date2026-02-01