Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

SOIL&WASTE konektor 70/75

SOIL&WASTE konektor 70/75
Dio br.1051261

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Širina jedinice300
Stavka Jedinična duljina400
Item_UOMkom.
Visina jedinice310
Jedinična težina stavke0,16

Packaging

Duljina pakiranja400 1200
Količina pakiranja32 768
Pakiranje GTIN06414905462308 06414905494781
Pakiranje Volumen0,037352 1,05888
Širina pakiranja290 800
Težina pakiranja5,97 150,78
Visina pakiranja322 1103
Vrsta pakiranjaBase_Box Pallet

Product code

Item no NRF2217705
Item no EAN6414904256281
Item no VVS170206075
Item no NOBB47349453
Item no RSK2318446
Item no TUN5863849
Item no LVI2470334
Item no GTIN06414904256281

Status

Until stocks lastDo isteka zaliha