Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Uponor Aqua Pipe cijev 32x4,4 6m

GF Uponor Aqua Pipe cijev 32x4,4 6m
Dio br.1001206

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Jedinična težina stavke0,386
Širina jedinice33
Stavka Jedinična duljina1000
Item_UOMm
Visina jedinice33

Measurements

Debljina stijenke_s4,4
Vanjski promjer_do32

Packaging

Duljina pakiranja6000 6000 6100
Količina pakiranja6 12 1080
Pakiranje GTIN06414900622554 06414900622561 06414905250745
Pakiranje Volumen0,006534 -2,7755
Širina pakiranja33 66 650
Težina pakiranja2,316 4,7 424,6
Visina pakiranja33 33 700
Vrsta pakiranjaBAR Bag Wooden_Cage
Zapremina pakiranja-0,013068 -

Product code

Item no LVI2012590
Item no GTIN07321500017996
Item no NRF5110045
Item no EAN7321500017996
Item no VVS087310132
Item no GF35001001206
Item no RSK2418096
Item no NOBB47600420

Dokumenti

Tehničke informacije
1 KB1119944

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119944)

Priručnik za postavljanje
1 KB1121763

GF IM Uponor Q&E (1121763)

Environmental Product Declaration (EPD)
971 B1143842

Uponor EPD_ Aqua Pipe