Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Uponor Ecoflex gumena završna kapa 40+50+63/140

GF Uponor Ecoflex gumena završna kapa 40+50+63/140
Dio br.1018314

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Stavka Jedinična duljina180
Jedinična težina stavke0,34
Item_UOMkom.
Visina jedinice70
Širina jedinice140

Measurements

Unutarnji_promjer_di140
LENGTH_L184
Unutarnji_promjer_di163
Duljina (l1)90
Unutarnji_promjer_di240

Packaging

Duljina pakiranja185
Količina pakiranja1
Pakiranje GTIN06414905259526
Pakiranje Volumen0,00444296
Širina pakiranja158
Težina pakiranja0,344
Visina pakiranja152
Vrsta pakiranjaPlastic_Bag

Product code

Item no VVS087856763
Item no LVI3010785
Item no GTIN06414905257553
Item no RSK2190595
Item no GF35001018314
Item no NRF8360554
Item no EAN6414905257553

Dokumenti

Priručnik za postavljanje
289 B1022116

GF IM Uponor Ecoflex rubber end cap (1022116)

Tehničke informacije
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)