Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Uponor Ecoflex gumeni završni poklopac 18-22+25+28/25-28+32+40/175

GF Uponor Ecoflex gumeni završni poklopac 18-22+25+28/25-28+32+40/175
Dio br.1034306

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Visina jedinice180
Stavka Jedinična duljina200
Jedinična težina stavke0,44
Item_UOMkom.
Širina jedinice200

Measurements

Duljina (l1)90
Unutarnji_promjer_di175
LENGTH_L184
Unutarnji_promjer_di140
Unutarnji_promjer_di218

Packaging

Duljina pakiranja200
Količina pakiranja1
Pakiranje GTIN06414905266104
Pakiranje Volumen0,0072
Širina pakiranja200
Težina pakiranja0,445
Visina pakiranja180
Vrsta pakiranjaPlastic_Bag

Product code

Item no VVS087856441
Item no NOBB41945714
Item no LVI3010792
Item no GTIN06414905257751
Item no GF35001034306
Item no NRF8360622
Item no EAN6414905257751
Item no RSK2190581

Status

Item Available From date2026-04-01

Dokumenti

Priručnik za postavljanje
289 B1022116

GF IM Uponor Ecoflex rubber end cap (1022116)

Tehničke informacije
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)