Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Uponor Ecoflex redukcijski prsten 200/68

GF Uponor Ecoflex redukcijski prsten 200/68
Dio br.1060991

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Stavka Jedinična duljina229
Item_UOMkom.
Visina jedinice70
Širina jedinice229
Jedinična težina stavke0,086

Measurements

Unutarnji_promjer_di68
Vanjski promjer_do229
LENGTH_L70

Packaging

Duljina pakiranja229 590
Količina pakiranja1 8
Pakiranje GTIN06414905464166 06414905449835
Pakiranje Volumen0,00367087 -
Širina pakiranja229 390
Težina pakiranja0,09 0,72
Visina pakiranja70 305
Vrsta pakiranjaPlastic_Bag Box
Zapremina pakiranja-0,0701805

Product code

Item no VVS087279068
Item no GF35001060991
Item no RSK4054834
Item no NOBB48165698
Item no NRF8360835
Item no EAN6414905202768
Item no LVI3010405
Item no GTIN06414905202768

Status

MTO (longer delivery times)Stavka dostupna na zahtjev, minimalno vrijeme isporuke 2 tjedna

Dokumenti

Priručnik za postavljanje
1 KB1071291

GF IM Uponor Ecoflex redukcijski prsten (1071291)

Tehničke informacije
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)