Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Uponor Ecoflex VIP Aqua cijev 110X15,1/175

GF Uponor Ecoflex VIP Aqua cijev 110X15,1/175
Dio br.1160621

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Širina jedinice175
Stavka Jedinična duljina1000
Item_UOMm
Visina jedinice175
Jedinična težina stavke6,45

Measurements

Vanjski promjer_do175
Debljina stijenke_s115,1
Vanjski promjer_do1110

Packaging

Duljina pakiranja2400
Količina pakiranja100
Pakiranje GTIN06414900226080
Pakiranje Volumen8,064
Širina pakiranja1400
Težina pakiranja645
Visina pakiranja2400
Vrsta pakiranjaCoil

Product code

Item no LVI3010185
Item no EAN6414900506489
Item no RSK2523143
Item no NRF1475904
Item no GF35001160621
Item no GTIN06414900506489

Status

Item Available From date2026-04-01

Dokumenti

Informacije o proizvodu
1 KB1185021

GF PI Uponor Ecoflex VIP Thermo and VIP Aqua (1185021)

Izvješće o postavljanju
152 B1133503

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1133503)

Priručnik za postavljanje
1 KB1046550

GF IM Uponor Ecoflex pipe handling (1046550)

Environmental Product Declaration (EPD)
838 B0000121835

Ecoflex VIP Aqua

Environmental Product Declaration (EPD)
850 B0000121836

Ecoflex VIP Aqua