Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Uponor Ecoflex VIP Thermo cijev 90X8,2/175

GF Uponor Ecoflex VIP Thermo cijev 90X8,2/175
Dio br.1160605

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Širina jedinice175
Jedinična težina stavke4,11
Item_UOMm
Stavka Jedinična duljina1000
Visina jedinice175

Measurements

Vanjski promjer_do175
Debljina stijenke_s18,2
Vanjski promjer_do190

Packaging

Duljina pakiranja2400
Količina pakiranja150
Pakiranje GTIN06414900448581
Pakiranje Volumen8,064
Širina pakiranja1400
Težina pakiranja618,5
Visina pakiranja2400
Vrsta pakiranjaCoil

Product code

Item no GTIN06414900506328
Item no RSK2523136
Item no NRF1475896
Item no LVI3010170
Item no EAN6414900506328
Item no GF35001160605

Status

Item Available From date2026-04-01

Dokumenti

Tehničke informacije
10 KB1133056

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1133056)

Informacije o proizvodu
1 KB1185021

GF PI Uponor Ecoflex VIP Thermo and VIP Aqua (1185021)

Izvješće o postavljanju
137 B1133491

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133491)