Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Uponor Q&E koljeno 16-16

GF Uponor Q&E koljeno 16-16
Dio br.1008679

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Širina jedinice34
Visina jedinice20
Jedinična težina stavke0,008
Item_UOMkom.
Stavka Jedinična duljina39

Measurements

Duljina (l2)31,5
z19
Duljina (l1)27
Z213

Packaging

Duljina pakiranja185 282 1200
Količina pakiranja5 100 11200
Materijal pakiranja (broj)04 20 -
Materijal pakiranja (kratko)PELD PAP_C -
Pakiranje GTIN06414905253630 06414900630504 06414905253678
Pakiranje Volumen0,0008325 -0,8774399999999999
Širina pakiranja90 187 800
Težina pakiranja0,042 0,940 130,28
Visina pakiranja50 97 914
Vrsta pakiranjaPouch Medium_Box Pallet
Zapremina pakiranja-0,000801 -

Product code

Item no GTIN06414907051005
Zamjena artikla 11144509
Item no LVI2022360
Item no EAN6414907051005
Item no GF35001008679
Item no VVS045285016
Item no RSK1896677

Status

Until stocks lastDo isteka zaliha

Dokumenti

Priručnik za postavljanje
1 KB1121763

GF IM Uponor Q&E (1121763)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1160630

Uponor EPD QetE PPSU