Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Uponor Q&E T-komad 20-20-20

GF Uponor Q&E T-komad 20-20-20
Dio br.1008685

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Item_UOMkom.
Jedinična težina stavke0,017
Stavka Jedinična duljina78
Širina jedinice28
Visina jedinice45

Measurements

Duljina (l3)38,5
Duljina (l2)34,3
Z316,5
z116,5
Duljina (l1)38,5
Z212,3

Packaging

Duljina pakiranja100 287 1200
Količina pakiranja5 30 3360
Pakiranje GTIN06414905253852 06414905671953 06414905671960
Pakiranje Volumen0,0006 -0,87072
Širina pakiranja100 190 800
Težina pakiranja0,09 0,62 94,4
Visina pakiranja60 110 907
Vrsta pakiranjaPlastic_Bag Box Pallet
Zapremina pakiranja-0,0059983 -

Product code

Item no RSK1807952
Item no LVI2072422
Item no EAN6414907052019
Item no VVS045325320
Item no GTIN06414907052019
Zamjena artikla 11144513
Item no GF35001008685

Status

Until stocks lastDo isteka zaliha

Dokumenti

Tehničke informacije
1 KB1119944

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119944)

Priručnik za postavljanje
1 KB1121763

GF IM Uponor Q&E (1121763)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1160630

Uponor EPD QetE PPSU