Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Uponor S-Press PLUS spojnica s unutarnjim navojem 25-Rp1"

GF Uponor S-Press PLUS spojnica s unutarnjim navojem 25-Rp1"
Dio br.1070520

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Visina jedinice44
Jedinična težina stavke0,178
Širina jedinice41
Item_UOMkom.
Stavka Jedinična duljina59.1

Measurements

LENGTH_L59,1
Duljina (l1)19,1
Duljina (l2)28,3
Unutarnji navoj Rp1
z111,7

Packaging

Duljina pakiranja176 277 1200
Količina pakiranja5 40 1920
Pakiranje GTIN06414905468362 06414905424122 06414905499298
Pakiranje Volumen0,001049488 -0,67968
Širina pakiranja67 179 800
Težina pakiranja0,927 7,676 387,36
Visina pakiranja89 188 708
Vrsta pakiranjaBase_Box Box Pallet
Zapremina pakiranja-0,009321604 -

Product code

Item no NRF5114446
Item no EAN6414905218400
Item no NOBB55171915
Item no VVS045482315
Item no LVI1720186
Item no GTIN06414905218400
Item no RSK1899425
Item no GF35001070520