Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Uponor Wipex fiksna točka G1 1/4

GF Uponor Wipex fiksna točka G1 1/4
Dio br.1018303

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Item_UOMkom.
Stavka Jedinična duljina85
Visina jedinice55
Jedinična težina stavke0,468
Širina jedinice55

Measurements

z168
LENGTH_L84
Cilindrični_navoj_G1 1/4
Cilindrični_navoj_G11 1/4

Packaging

Duljina pakiranja293 250 1200
Količina pakiranja1 10 960
Pakiranje GTIN06414905437795 06414905446612 06414905490622
Pakiranje Volumen0,000985652 -0,672
Širina pakiranja58 138 800
Težina pakiranja0,472 4,824 488,104
Visina pakiranja58 145 700
Vrsta pakiranjaPlastic_Bag Box Pallet
Zapremina pakiranja-0,0050025 -

Product code

Item no RSK2410653
Item no GF35001018303
Item no NRF8360762
Item no EAN7331541099691
Item no NOBB41946198
Item no VVS087837032
Item no LVI1938032
Item no GTIN07331541099691

Status

MTO (longer delivery times)Stavka dostupna na zahtjev, minimalno vrijeme isporuke 2 tjedna

Dokumenti

Priručnik za postavljanje
1 KB1068123

GF IM Uponor Wipex base part (1068123)

Izvješće o postavljanju
152 B1133503

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1133503)

Izvješće o postavljanju
137 B1133491

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133491)