Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Uponor Wipex fiksna točka G1

GF Uponor Wipex fiksna točka G1
Dio br.1018302

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Jedinična težina stavke0,22
Item_UOMkom.
Širina jedinice45
Visina jedinice50
Stavka Jedinična duljina45

Measurements

LENGTH_L54
z142
Cilindrični_navoj_G1
Cilindrični_navoj_G11

Packaging

Duljina pakiranja45 250
Količina pakiranja1 30
Pakiranje GTIN06414905437788 06414905446605
Pakiranje Volumen0,00010125 -
Širina pakiranja45 135
Težina pakiranja0,23 7
Visina pakiranja50 104
Vrsta pakiranjaPlastic_Bag Box
Zapremina pakiranja-0,00351

Product code

Item no NRF8360761
Item no EAN7331541099721
Item no RSK2410652
Item no VVS087837025
Item no NOBB41946183
Item no LVI1938025
Item no GTIN07331541099721
Item no GF35001018302

Status

MTO (longer delivery times)Stavka dostupna na zahtjev, minimalno vrijeme isporuke 2 tjedna

Dokumenti

Priručnik za postavljanje
1 KB1068123

GF IM Uponor Wipex base part (1068123)

Izvješće o postavljanju
152 B1133503

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1133503)

Izvješće o postavljanju
137 B1133491

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133491)