Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Uponor Wipex rukavac G1 1/4-G1 1/4

GF Uponor Wipex rukavac G1 1/4-G1 1/4
Dio br.1018356

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Širina jedinice32
Jedinična težina stavke0,212
Stavka Jedinična duljina53
Item_UOMkom.
Visina jedinice32

Measurements

LENGTH_L37
Cilindrični_navoj_G1 1/4

Packaging

Duljina pakiranja55 250 1200
Količina pakiranja1 25 2400
Pakiranje GTIN06414905437863 06414905446681 06414905490691
Pakiranje Volumen0,000067375 -0,72
Širina pakiranja35 138 800
Težina pakiranja0,217 5,541 556,936
Visina pakiranja35 145 750
Vrsta pakiranjaPlastic_Bag Box Pallet
Zapremina pakiranja-0,0050025 -

Product code

Item no NRF8360681
Item no EAN7331541098786
Item no LVI1936032
Item no GTIN07331541098786
Item no VVS087830010
Item no GF35001018356
Item no RSK2410615
Item no NOBB41945846

Status

MTO (longer delivery times)Stavka dostupna na zahtjev, minimalno vrijeme isporuke 2 tjedna

Dokumenti

Priručnik za postavljanje
1 KB1068123

GF IM Uponor Wipex base part (1068123)

Izvješće o postavljanju
152 B1133503

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1133503)

Izvješće o postavljanju
137 B1133491

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133491)