Töltse meg a BIM kosarat a termékkatalógusból

GF Uponor RS csatlakozó 63-RS2

GF Uponor RS csatlakozó 63-RS2
Part no.1029125

Termék adatok

Méretek

Tétel egységsúlya0,57
Tétel egység hossza92
Item_UOMdb
Tétel egység magassága70
Tétel egység szélessége70

Measurements

LENGTH_L87,8
Hossz (l2)60,7
Hossz (l1)20
z17,1

Packaging

Csomagolás GTIN06414905263776 06414905263783
Csomagolás hossza96 1200
Csomagolás magassága100 680
Csomagolás súlya0,68 252
Csomagolás szélessége92 800
Csomagolás típusaBase_Box Pallet
Csomagolási kötet0,0008832 0,6528
Csomagolási mennyiség1 400

Product code

Item no GTIN04021598106628
Item no VVS045450063
Item no NRF5071233
Item no GF35001029125
Item no LVI1720822
Item no EAN4021598106628