Töltse meg a BIM kosarat a termékkatalógusból

GF Uponor RS könyök alaptest RS2-RS2

GF Uponor RS könyök alaptest RS2-RS2
Part no.1029138

Termék adatok

Méretek

Tétel egység szélessége84
Tétel egységsúlya0,538
Tétel egység hossza84
Item_UOMdb
Tétel egység magassága69

Measurements

Hossz (l2)51
Hossz (l1)51

Packaging

Csomagolás GTIN06414905439454 06414905491360
Csomagolás hossza150 1200
Csomagolás magassága81 680
Csomagolás súlya0,602 202,28
Csomagolás szélessége115 800
Csomagolás típusaBase_Box Pallet
Csomagolási kötet0,00139725 0,6528
Csomagolási mennyiség1 336

Product code

Item no NRF5071221
Item no EAN4021598106758
Item no LVI1720811
Item no GTIN04021598106758
Item no VVS045453112
Item no RSK1896578
Item no GF35001029138