Töltse meg a BIM kosarat a termékkatalógusból

GF Uponor S-Press belsőmenetes csatlakozó 40-Rp1 1/2"

GF Uponor S-Press belsőmenetes csatlakozó 40-Rp1 1/2"
Part no.1046904

Termék adatok

Méretek

Tétel egység szélessége55
Tétel egység magassága55
Item_UOMdb
Tétel egység hossza75.5
Tétel egységsúlya0,354

Measurements

Belső menet Rp1 1/2
z116,6
Hossz (l1)21,4
Hossz (l2)37,5
LENGTH_L75,5

Packaging

Csomagolás GTIN06414905481101 06414905481118
Csomagolás hossza176 1200
Csomagolás magassága89 678
Csomagolás súlya2,039 412,84
Csomagolás szélessége135 800
Csomagolás típusaBase_Box Pallet
Csomagolási kötet0,00211464 0,65088
Csomagolási mennyiség5 960

Product code

Item no GTIN04021598114012
Item no EAN4021598114012
Item no NOBB48505312
Item no NRF5071552
Item no GF35001046904
Item no VVS045482042