Töltse meg a BIM kosarat a termékkatalógusból

GF Uponor S-Press PLUS belsőmenetes T-idom 25-Rp1/2"-25

GF Uponor S-Press PLUS belsőmenetes T-idom 25-Rp1/2"-25
Part no.1070598

Termék adatok

Méretek

Tétel egység magassága53.3
Tétel egység hossza95
Tétel egységsúlya0,204
Item_UOMdb
Tétel egység szélessége32.3

Measurements

Hossz (l1)47,5
Z222,3
Hossz (l2)37,3
Z319,2
Hossz (l3)47,5
Belső menet Rp1/2
z119,2

Packaging

Csomagolás GTIN06414905290918 06414905424726 06414905290925
Csomagolás hossza176 277 1200
Csomagolás magassága89 188 708
Csomagolás súlya1,1 4,34 241,44
Csomagolás szélessége135 179 800
Csomagolás típusaBase_Box Box Pallet
Csomagolási kötet0,00211464 0,009321604 0,67968
Csomagolási mennyiség5 20 960

Product code

Item no VVS045478302
Item no NOBB55172558
Item no LVI1720772
Item no GTIN06414905219186
Item no GF35001070598
Item no NRF5114517
Item no EAN6414905219186
Item no RSK1808034