Töltse meg a BIM kosarat a termékkatalógusból

GF Uponor S-Press PLUS hollandis csatlakozó 20-G3/4"SN

GF Uponor S-Press PLUS hollandis csatlakozó 20-G3/4"SN
Part no.1070605

Termék adatok

Méretek

Tétel egységsúlya0,086
Tétel egység szélessége30
Tétel egység magassága34
Item_UOMdb
Tétel egység hossza39

Measurements

Hossz (l1)7,5
Hossz (l2)21,3
LENGTH_L45,5
Hengeres_szál_G0,75
z116,7

Packaging

Csomagolás GTIN06414905468683 06414905442775 06414905499618
Csomagolás hossza50 176 1200
Csomagolás magassága35 89 678
Csomagolás súlya0,096 2,02 412,84
Csomagolás szélessége30 135 800
Csomagolás típusaPlastic_Bag Medium_Box Pallet
Csomagolási kötet0,0000525 -0,65088
Csomagolási mennyiség1 20 3840

Product code

Item no VVS045483246
Item no LVI1720779
Item no GTIN06414905219254
Item no NRF5114525
Item no EAN6414905219254
Item no NOBB55172626
Item no RSK1899454
Item no GF35001070605