Töltse meg a BIM kosarat a termékkatalógusból

GF Uponor S-Press PLUS hollandis könyök 16-G3/8"SN

GF Uponor S-Press PLUS hollandis könyök 16-G3/8"SN
Part no.1070611

Termék adatok

Méretek

Tétel egység magassága43
Tétel egységsúlya0,075
Item_UOMdb
Tétel egység szélessége23.3
Tétel egység hossza48.1

Measurements

z133
Hossz (l1)41,2
Hossz (l2)36,5
Hengeres_szál_G0,375
Z216,7

Packaging

Csomagolás GTIN06414905294992 06414905295005 06414905295012
Csomagolás hossza53 176 1200
Csomagolás magassága48 89 678
Csomagolás súlya0,076 1,539 331,2
Csomagolás szélessége28 135 800
Csomagolás típusaPlastic_Bag Medium_Box Pallet
Csomagolási kötet0,000071232 -0,65088
Csomagolási mennyiség1 20 3840

Product code

Item no VVS045472180
Item no NOBB55172683
Item no NRF5114532
Item no EAN6414905219315
Item no RSK1896568
Item no LVI1720785
Item no GTIN06414905219315
Item no GF35001070611