Töltse meg a BIM kosarat a termékkatalógusból

GF Uponor S-Press PLUS hollandis könyök 25-G3/4"SN

GF Uponor S-Press PLUS hollandis könyök 25-G3/4"SN
Part no.1070614

Termék adatok

Méretek

Item_UOMdb
Tétel egység hossza64.8
Tétel egység szélessége34.6
Tétel egységsúlya0,168
Tétel egység magassága54.5

Measurements

Hengeres_szál_G0,75
Z219,2
Hossz (l2)47,5
Hossz (l1)46,9
z139

Packaging

Csomagolás GTIN06414905427185 06414905427178 06414905427192
Csomagolás hossza70 176 1200
Csomagolás magassága60 89 678
Csomagolás súlya0,169 1,719 363,84
Csomagolás szélessége40 135 800
Csomagolás típusaPlastic_Bag Medium_Box Pallet
Csomagolási kötet0,000168 -0,65088
Csomagolási mennyiség1 10 1920

Product code

Item no RSK1896571
Item no GF35001070614
Item no LVI1720788
Item no GTIN06414905219346
Item no VVS045472225
Item no NRF5114535
Item no EAN6414905219346
Item no NOBB55172717