Töltse meg a BIM kosarat a termékkatalógusból

GF Uponor S-Press PLUS hosszított toldó 25-25

GF Uponor S-Press PLUS hosszított toldó 25-25
Part no.1118708

Termék adatok

Méretek

Tétel egységsúlya0,246
Tétel egység szélessége33
Item_UOMdb
Tétel egység hossza117
Tétel egység magassága33

Measurements

Hossz (l1)29
Hossz (l2)28
z160
LENGTH_L117

Packaging

Csomagolás GTIN06414905559770 06414905559787 06414905559794
Csomagolás hossza135 277 1200
Csomagolás magassága89 188 708
Csomagolás súlya1,33 10,74 540,52
Csomagolás szélessége87 179 800
Csomagolás típusaBase_Box Box Pallet
Csomagolási kötet0,001045305 0,009321604 0,67968
Csomagolási mennyiség5 40 1920

Product code

Item no VVS045484325
Item no LVI1720838
Item no GTIN06414905554928
Item no RSK1899732
Item no NRF5071368
Item no EAN6414905554928
Item no GF35001118708

Status

MTO (longer delivery times)Tétel kérésre, minimális átfutási idő 2 hét
Item Available From date2025-12-15