Töltse meg a BIM kosarat a termékkatalógusból

GF Uponor S-Press PLUS szűkítő 20-16

GF Uponor S-Press PLUS szűkítő 20-16
Part no.1039937

Termék adatok

Méretek

Tétel egység magassága25.7
Tétel egység hossza52.5
Item_UOMdb
Tétel egységsúlya0,020
Tétel egység szélessége25.7

Measurements

LENGTH_L52,5
z111,3
Hossz (l1)21,3
Hossz (l2)19,9

Packaging

Csomagolás GTIN06414905634897 06414905477920 06414905477937
Csomagolás hossza176 277 1200
Csomagolás magassága89 95 714
Csomagolás súlya0,438 1,952 212,392
Csomagolás szélessége67 179 800
Csomagolás típusaBase_Box Box Pallet
Csomagolási kötet0,001049488 0,004710385 0,68544
Csomagolási mennyiség20 80 7680

Product code

Item no LVI1720694
Item no GTIN06414905228768
Item no NOBB55171533
Item no NRF5114389
Item no EAN6414905228768
Item no GF35001039937
Item no RSK1899403
Item no VVS087455120