Töltse meg a BIM kosarat a termékkatalógusból

GF Uponor S-Press PLUS toldó 20-20

GF Uponor S-Press PLUS toldó 20-20
Part no.1039934

Termék adatok

Méretek

Item_UOMdb
Tétel egységsúlya0,023
Tétel egység szélessége25.7
Tétel egység magassága25.7
Tétel egység hossza54

Measurements

Hossz (l1)21,3
Hossz (l2)21,3
LENGTH_L54
z111,4

Packaging

Csomagolás GTIN06414905287857 06414905425532 06414905287871
Csomagolás hossza176 277 1200
Csomagolás magassága89 188 708
Csomagolás súlya0,267 2,396 137,837
Csomagolás szélessége67 179 800
Csomagolás típusaBase_Box Box Pallet
Csomagolási kötet0,001049488 0,009321604 0,67968
Csomagolási mennyiség10 80 3840

Product code

Item no RSK1899400
Item no VVS087452120
Item no LVI1720691
Item no GTIN06414905228737
Item no NOBB55171506
Item no NRF5114386
Item no EAN6414905228737
Item no GF35001039934