Töltse meg a BIM kosarat a termékkatalógusból

GF Uponor S-Press PLUS végelzáró kupak 32

GF Uponor S-Press PLUS végelzáró kupak 32
Part no.1070624

Termék adatok

Méretek

Tétel egység magassága39.3
Tétel egységsúlya0,103
Tétel egység hossza35
Item_UOMdb
Tétel egység szélessége39.3

Measurements

Hossz (l2)28,3
Hossz (l1)6,7
LENGTH_L35

Packaging

Csomagolás GTIN06414905468843 06414905499779
Csomagolás hossza176 1200
Csomagolás magassága89 678
Csomagolás súlya0,555 237,12
Csomagolás szélessége67 800
Csomagolás típusaBase_Box Pallet
Csomagolási kötet0,001049488 0,65088
Csomagolási mennyiség5 1920

Product code

Item no VVS045313932
Item no NOBB55171412
Item no NRF5114546
Item no EAN6414905219445
Item no LVI1720798
Item no GTIN06414905219445
Item no GF35001070624
Item no RSK1899449