Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor S-Press antgalis 16

GF Uponor S-Press antgalis 16
Partijos Nr.1007091

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto ilgis125
Prekės vieneto aukštis17
Prekės vieneto svoris1,02
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto plotis95

Packaging

Pakuotė GTIN06414905433537 06414905444793
Pakuotės aukštis19 120
Pakuotės ilgis127 200
Pakuotės kiekis1 5
Pakuotės plotis97 200
Pakuotės svoris1,022 5,2
Pakuotės tipasPlastic_Bag Box
Pakuotės tūris0,000234061 0,0048

Product code

Item no LVI1725943
Item no GTIN04021598100206
Item no GF35001007091
Item no VVS045498416
Item no NOBB47367615
Item no NRF5071288
Item no EAN4021598100206
Item no RSK1877185

Status

MTO (longer delivery times)Prekę galima užsakyti, minimalus užsakymo įvykdymo laikas - 2 savaitės