Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor S-Press jungtis išoriniu sriegiu 75-R2 1/2"

GF Uponor S-Press jungtis išoriniu sriegiu 75-R2 1/2"
Partijos Nr.1032896

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto ilgis110
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto plotis84
Prekės vieneto aukštis84
Prekės vieneto svoris1,012

Measurements

Vyriškas_gija_R2 1/2
Ilgis (l2)60,6
z122
LENGTH_L109,86
Ilgis (l1)27
Z Matavimas d75

Packaging

Pakuotė GTIN06414905523481 06414905523498
Pakuotės aukštis83 642
Pakuotės ilgis150 1200
Pakuotės kiekis1 336
Pakuotės plotis114 800
Pakuotės svoris1,068 382,848
Pakuotės tipasBase_Box Pallet
Pakuotės tūris0,0014193 0,61632

Product code

Item no LVI1720169
Item no GTIN06414905220755
Item no RSK1899467
Item no VVS045481075
Item no GF35001032896
Item no NRF5114379
Item no EAN6414905220755