Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor Aqua PLUS jungtis išoriniu sriegiu 1" G3/4"

GF Uponor Aqua PLUS jungtis išoriniu sriegiu 1" G3/4"
Partijos Nr.1048002

Prekės duomenys

Matmenys

Item_UOMvnt.
Prekės vieneto aukštis42
Prekės vieneto svoris0,029
Prekės vieneto plotis42
Prekės vieneto ilgis50

Measurements

LENGTH_L48,5
Ilgis (l1)16,5
Ilgis (l2)15
Cilindrinis_sriegis_G3/4
z117

Packaging

Pakavimo medžiaga (numeris)04 20 -
Pakavimo medžiaga (trumpa)PELD PAP_C -
Pakuotė GTIN06414905404889 06414900630641 06414905404902
Pakuotės aukštis50 97 914
Pakuotės ilgis185 282 1200
Pakuotės kiekis1 20 2240
Pakuotės plotis115 187 800
Pakuotės svoris0,032 0,74 107,88
Pakuotės tipasPouch Medium_Box Pallet
Pakuotės tūris0,0008325 0,000801 0,8774399999999999

Product code

Item no RSK1878138
Item no GF35001048002
Item no LVI2072124
Item no GTIN06414905201044
Item no NRF5110726
Item no EAN6414905201044
Item no VVS087607808