Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor Aqua PLUS kolektoriaus aklė 1"

GF Uponor Aqua PLUS kolektoriaus aklė 1"
Partijos Nr.1048004

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto aukštis41
Prekės vieneto svoris0,016
Prekės vieneto plotis41
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto ilgis27

Measurements

LENGTH_L26,5
z114,8

Packaging

Pakavimo medžiaga (numeris)04 20 -
Pakavimo medžiaga (trumpa)PELD PAP_C -
Pakuotė GTIN06414905404940 06414900630559 06414905404964
Pakuotės aukštis50 97 914
Pakuotės ilgis185 282 1200
Pakuotės kiekis1 20 2240
Pakuotės plotis100 187 800
Pakuotės svoris0,018 0,460 76,520
Pakuotės tipasPouch Medium_Box Pallet
Pakuotės tūris0,0008325 0,000801 0,8774399999999999

Product code

Item no NRF5110728
Item no EAN6414905201068
Item no NOBB48426053
Item no VVS087607828
Item no LVI2072126
Item no GTIN06414905201068
Item no RSK1878140
Item no GF35001048004

Dokumentai

Techninė specifikacija
6 KB1103000

GF TI Uponor Aqua PLUS kolektorius (1103000)

Montavimo instrukcija
2 KB1089672

GF IM Uponor Aqua PLUS kolektorius (1089672)