Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor Ecoflex guminis sandariklis 18-22+25+28/25-28+32+40/175

GF Uponor Ecoflex guminis sandariklis 18-22+25+28/25-28+32+40/175
Partijos Nr.1034306

Prekės duomenys

Matmenys

Item_UOMvnt.
Prekės vieneto aukštis180
Prekės vieneto plotis200
Prekės vieneto svoris0,44
Prekės vieneto ilgis200

Measurements

Ilgis (l1)90
Vidinis_skersmuo_di218
Vidinis_skersmuo_di140
Vidinis_skersmuo_di175
LENGTH_L184

Packaging

Pakuotė GTIN06414905266104
Pakuotės aukštis180
Pakuotės ilgis200
Pakuotės kiekis1
Pakuotės plotis200
Pakuotės svoris0,445
Pakuotės tipasPlastic_Bag
Pakuotės tūris0,0072

Product code

Item no RSK2190581
Item no NOBB41945714
Item no NRF8360622
Item no EAN6414905257751
Item no LVI3010792
Item no GTIN06414905257751
Item no VVS087856441
Item no GF35001034306