Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor Ecoflex sieninė rankovė NPW 68+90

GF Uponor Ecoflex sieninė rankovė NPW 68+90
Partijos Nr.1018267

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto plotis110
Prekės vieneto svoris1
Item_UOMvnt.
Prekės vieneto aukštis110
Prekės vieneto ilgis550

Measurements

Vidinis_skersmuo_di95
LENGTH_L550
Išorinis skersmuo_do110

Packaging

Pakuotė GTIN06414905259366
Pakuotės aukštis110
Pakuotės ilgis550
Pakuotės kiekis1
Pakuotės plotis110
Pakuotės svoris1,01
Pakuotės tipasPlastic_Bag
Pakuotės tūris0,006655

Product code

Item no NRF8360921
Item no EAN6414905254125
Item no LVI3010610
Item no GTIN06414905254125
Item no RSK2282156
Item no GF35001018267
Item no VVS087913090