Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor Ecoflex šulinėlis 6x140/175/200

GF Uponor Ecoflex šulinėlis 6x140/175/200
Partijos Nr.1018326

Prekės duomenys

Matmenys

Item_UOMvnt.
Prekės vieneto svoris51
Prekės vieneto aukštis725
Prekės vieneto plotis1316
Prekės vieneto ilgis1652

Measurements

Ilgis (l1)1316
Z Matavimas h725
Išorinis skersmuo_do940
Z Matavimas h2200
LENGTH_L1652
Z Matavimas h1420
Vidinis_skersmuo_di760
Z Matavimas b300

Packaging

Pakuotė GTIN06414900324847 06414905490677
Pakuotės aukštis-2300
Pakuotės ilgis-1650
Pakuotės kiekis-3
Pakuotės plotis-1320
Pakuotės svoris-178
Pakuotės tipas-Pallet
Pakuotės tūris-5,0094

Product code

Item no RSK2190554
Item no LVI3010807
Item no GTIN06414905230020
Item no NOBB41945744
Item no VVS087918006
Item no NRF8360631
Item no EAN6414905230020
Item no GF35001018326

Status

MTO (longer delivery times)Prekę galima užsakyti, minimalus užsakymo įvykdymo laikas - 2 savaitės