Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor Ecoflex Supra PLUS pajungimo komplektas 75/175

GF Uponor Ecoflex Supra PLUS pajungimo komplektas 75/175
Partijos Nr.1120127

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto aukštis140
Prekės vieneto plotis280
Prekės vieneto svoris1,39
Item_UOMkompl.
Prekės vieneto ilgis380

Packaging

Pakuotė GTIN06414905641130
Pakuotės aukštis145
Pakuotės ilgis390
Pakuotės kiekis1
Pakuotės plotis290
Pakuotės svoris1,65
Pakuotės tipasBase_Box
Pakuotės tūris0,0163995

Product code

Item no NRF8360726
Item no EAN6414905633227
Item no GF35001120127
Item no LVI1844029
Item no GTIN06414905633227
Item no VVS070699875
Item no RSK2407844

Status

MTO (longer delivery times)Prekę galima užsakyti, minimalus užsakymo įvykdymo laikas - 2 savaitės