Užpildykite BIM krepšelį iš produktų katalogo

GF Uponor MLC vamzdis 50x4,5 5m

GF Uponor MLC vamzdis 50x4,5 5m
Partijos Nr.1013449

Prekės duomenys

Matmenys

Prekės vieneto ilgis1000
Prekės vieneto plotis50
Prekės vieneto aukštis50
Item_UOMm
Prekės vieneto svoris0,744

Measurements

Sienelės storis_s4,5
Išorinis skersmuo_do50

Packaging

Pakuotė GTIN06414905256976 06414905256983 06414905256990
Pakuotės aukštis50 140 760
Pakuotės ilgis5000 5070 5080
Pakuotės kiekis5 20 660
Pakuotės plotis50 140 1150
Pakuotės svoris3,72 22 770
Pakuotės tipasBar Cover_Pipe Wooden_Cage
Pakuotės tūris0,0125 0,099372 4,43992

Product code

Item no NRF5071345
Item no EAN4021598005587
Item no GF35001013449
Item no VVS087306150
Item no LVI1720108
Item no GTIN04021598005587
Item no NOBB41940042
Item no RSK1873322